ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
کردان زعفرانیه 315متر ویلا بافت سند6دانگ
کردان زعفرانیه 315متر ویلا بافت سند6دانگ
11 ساعت پیش در گلستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
315 متر مربع
قیمت کل
7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
22,222,000 تومان
✅315 متر زمین
✅سند 6دانگ تک برگ
✅داخل بافت
✅80 متر بنا
✅2خواب
✅آب برق گاز هر3 کنتور
✅درختان مثمر
✅امنیت عالی
✅منطقه ویلایی
✅تا 250 متر بنا میتونید جواز بگیرید
✅بهترینها را از ما بخواهید
✅ویلا از 4/5 میلیارد موجود داریم
✅زمین مناسب ساخت از 800 میلیون به بالا موجود هست
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت