کردان سهیلیه/ویلا 280 متری/لوکس و لاکچری/ استخردار
1 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۳
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
280
قیمت کل
7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
27,857,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️املاک ویلای تو⚜️
⚜️Real Estate Villaye to Vahid Gholami⚜️
__
کد آگهی : 363
__
✅️با هر توان مالی همراهتان هستیم
✅️خرید و فروش ویلا زمین باغچه مستقیم از مالک بدون واسطه
__
✨ این ویلا با 280 متر زمین و 130 متر بنا ترکیبی بی نظیر از معماری مدرن و طبیعت بکر را ارائه می دهد .✨
✨ امکانات رفاهی و تفریحی :
♦️ دو خواب
♦️ استخر چهار فصل با تصفیه فعال
♦️ آلاچیق
♦️ آتشکده
♦️ فضای باز دلنشین
✔️ محوطه ویلا مزین به درختان میوه متنوع است که فضایی سرشار از نشاط و طراوت را به ارمغان می آورد .
✔️ این ملک به صورت فرنیش شده و آماده زندگی بدون دردسر است .
✔️ سیستم گرمایش و سرمایش
✔️ وضعیت سند : سند مادر و کد رهگیری
امکانات زیربنایی و امنیتی :
✅ دسترسی به چاه آب
✅ انشعابات مصرفی وصل
✅ نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر
✅ شهرکی با نگهبانی 24 ساعته
✅ دسترسی به امکانات رفاهی
✅ مناسب سکونت دائم و تفریح
__
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
__
⚜️قیمت : 7/800/000/000 تومان یک انتخاب شایسته⚜️
__
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.