تائید
فروش مسکونیآپارتمانکرمان شمالی / 52 متر / مدرن / پارکینگ غیر مزاحم

کرمان شمالی / 52 متر / مدرن / پارکینگ غیر مزاحم

3 روز پیش در کرمان

متراژ
52
ساخت
1405
اتاق
1
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏246,153,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با سلام ارادت مند شما فرجی هستم
شخصی ساز و مدرن /
5 درصد بابت سند / خرید از سازنده معتبر/
تک واحدی طبقه 2 /
پارکینگ غیر مزاحم جای پارک 2 ماشین /
گذر دنج 8 متری / دسترسی آسان مترو بیارتی/
قابلیت رهن تا 2 ملیارد/
انباری سندی و تراس کاربردی /
اتاق خواب بزرگ /
املاک پارسه