تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیکلنگی //161متر تو بر 14 و 3 نبش

کلنگی //161متر تو بر 14 و 3 نبش

3 هفته پیش در مجیدیه

قیمت کل
‏49,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏304,000 تومان
❤️هوالرزاق
✅گروه پیشتاز مشاورین املاک نراقی
✅پیشتاز با موارد نایاب در منطقه..!!!

☑️بر گلبرگ غربی
☑️کلا 4 طبقه2 واحدی
☑️هر واحد متراژ 60 متر
☑️3 نبش

✅قابلیت تجمیع و حتی سرمایه گزاری عالی

✅مالک 100 درصد فروشنده واقعی

❌کمترین : سعید نراقی❌