تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیکلنگی 413 متر / پیام نور

کلنگی 413 متر / پیام نور

18 ساعت پیش در بوشهر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏157,384,000 تومان
✴️✴️✴️✴️ مشاورین املاک ساج ✴️✴️✴️✴️

متراژ : 413 متر
برملک : 14 متر
گذر : 16 متر
ضابطه : m5
بدون مشرف
بافت فرسوده
لوکیشن عالی و نزدیک به اصلی عاشوری

مشاور امور ملکی شما : اقای غنی زاده

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فایل و موارد مشابه با ما در ارتباط باشید