ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
کلید اول / سلیقه * بانوی ایرانی / خوش چیدمان
کلید اول / سلیقه * بانوی ایرانی / خوش چیدمان
3 ساعت پیش در فاز 7
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
93
ساخت
1404
قیمت کل
760,000,000 تومان
قیمت هر متر
8,172,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
♣️ فرصتی استثنایی برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری در پرند ! این واحد مدرن ، آسایش و آرامش را به شما هدیه میدهد. ♣️
⚜️ امکانات پروژه :
✔️ آسانسور و پارکینگ اختصاصی
✔️ لابی مجلل و راهروهای تمیز
✔️ دسترسی آسان به مراکز خرید و حمل و نقل
✔️ محیطی امن و آرام برای زندگی ایده آل
⭐️ مشخصات واحد :
✅ 93 متر، 2 خوابه با نورگیر عالی
✅ پلان مهندسی و طراحی مدرن
✅ نشیمن دلباز و چیدمان پذیر
✅ ایده آل برای زوجین
مزایای خرید :
✅ کیفیت ساخت مطلوب و ارزش افزوده بالا
✅ انتخابی هوشمندانه در لوکیشنی کلیدی
✅ استعلام اسناد و مدارک در حضور مشتری محترم ✅
✅ مبلغ پیش پرداخت میباشد و الباقی اقساطی با سررسید 24 ماهه
☎️ برای دریافت اطلاعات بیشتر ، قیمت و هماهنگی بازدید ، همین امروز تماس بگیرید !
⭐️ خرید امن و مطمئن را با ما تجربه کنید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت