تائید
فروش مسکونیآپارتمانکوثر مجتمع سپاس115 متری 3 خواب

کوثر مجتمع سپاس115 متری 3 خواب

2 هفته پیش در اراک

متراژ
115
ساخت
1395
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,565,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
کولر گازی
تعداد کل طبقات
10
⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️
فروش آپارتمان طبقه اول – 10 طبقه 4 واحدی

متراژ: 115 متر مربع
✅️انباری و پارکینگ محوطه
✅️سند
✅️ساخت سال 1395

مناسب برای زندگی یا سرمایه گذاری
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️تماس= خرید
فایل های مشابه موجود هست
⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️