تائید
فروش مسکونیآپارتمانکوزو6 دوخوابه طبقه 12 فول تمیز

کوزو6 دوخوابه طبقه 12 فول تمیز

2 روز پیش در فاز 6

متراژ
78
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,307,000 تومان
طبقه
12
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد دو خوابه شهرک آسمان
78متری فول امکانات تمیز
طبقه 12 واحد جنوبی آفتاب گیر

بلوک بازسازی شده و بسیار تمیز
دارای گیت نگهبانی 24ساعته
محوطه محصور شده و اختصاصی

واحد از 1500 موجود داریم به بالا

با توجه به وضعیت بازار هر چه سریعتر برای خرید اقدام کنید

قیمت ها رو به بالاست فرصت را از دست ندهید

ملک شما را نقدا خریداریم تسویه فوری

رضا اشرفی