تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهکوه نور مغازه ی 22 متری تجاری( کد ملک 630)

کوه نور مغازه ی 22 متری تجاری( کد ملک 630)

2 روز پیش در تبریز

متراژ
22
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,140,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏370,000,000 تومان
☀️▌ بانک املاک وحید ▌ تجربه ای متفاوت در معاملات☀️
⚡️کار ما فروش ملک نیست؛ کار ما فروش یک خاطره خوش است⚡️

▪️___________کد ملک: 630_____________▪️

☑نصف راه کوی اشکان پاساژ کوه نور طبقه بالای همکف☑️

✨امکانات✨

_____⬅️کف: سرامیک
_____⬅️دهنه: 4 متر
_____⬅️ارتفاع: 3 متر
⬅️گذر: 12 متری
⬅️نما: سکوریت
⬅️انشعابات تکمیل

☀️ سند سرقفلی☀️
مشاور ملکی شما : خانـم مهاجـری
__لطفا جهت رویت ملک مورد نظر با مشاور مربوطه تماس بگیرید___
⭐️قیمت کارشناسی شده است ولی پیشنهاد منطقی خریدار واقعی بررسی میشود.⭐️
|آدرس دفتر: رسالت، نبش کوی افسران بانک املاک وحید|