تائید
فروش مسکونیآپارتمان(کوی وحدت) 180مترسه خواب / لوکس

(کوی وحدت) 180مترسه خواب / لوکس

1 هفته پیش در فرهنگ شهر

متراژ
180
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏20,970,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,500,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
«هوالرزاق»

❗آپارتمان ارزنده،زیبا ودیدنی❗

✅فروش فوری اپارتمان فوق بابهترین شرایط

_______________________________
✅سه خواب180متری(یک خواب مستر)
✅دارای پارکینگ،انباری،دوتراس،و3لاین آسانسور
✅دارای سالن اجتماعات،باشگاه ورزشی وسوپری
✅نگهبانی وسرایداری24ساعت
✅ورودی شیک
✅مجتمع تاپ با ساکنین فرهیخته
✅دارای برق اضطراری
______________________________
✅سالن دلبازوبزرگ وخوابهای14متری

⚜املاک بزرگ نورا⚜