تائید
فروش مسکونیآپارتمانکیسون /75 متری زون 4

کیسون /75 متری زون 4

2 روز پیش در فاز 6

متراژ
75
ساخت
1399
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,070,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,600,000 تومان
طبقه
4

بلوک بر
180 در رهن مستاجر از ثمن معامله کسر شده

خریدو فروش ملک شما در کمترین زمان ممکن

جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید

نادری هستم کارشناس و مشاور امور ملکی