تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریگاراژ 5180 متری بعد از صالح اباد

گاراژ 5180 متری بعد از صالح اباد

3 روز پیش در آفتاب

متراژ
5180
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
قیمت کل
‏320,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,776,000 تومان
ملک واقع دراتوبان بهشت زهرا بعد از صااح اباد قلعه حاج موسی دارای دو کنتور اب و دوتا گاز و سه کنتور برق تک فاز ویک کنتور سه فاز دارای هزارو دویست متر سوله و حدود 800 متر سالن معمولی در حال حاضر حدود 600 تومن ماهانه درامد اجاره ودارای موقعیت ساخت اپارتمان وتجاری وانبه سازی ملک دو کله میباشد اینده دار سند تک برگ بدون ریشه شسته رفته برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید درخدمتم