تائید
فروش مسکونیآپارتمانگلباغ نماز ارشاد 55 متری / 2 طبقه تکواحد راه جدا

گلباغ نماز ارشاد 55 متری / 2 طبقه تکواحد راه جدا

1 هفته پیش در گلباغ نماز

متراژ
55
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,899,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,709,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 55 متری
تک خواب
طبقه همکف
2 طبقه تک واحد
سوئیت راه جدا میباشد
طبقه همکف
با انباری
نسقی بنچاق معتبر مدارک تکمیل
300در رهن مستاجر تا مرداد ماه نشسته
مناسب سکونت & سرمایه گذاری

مشاورشما:پدرام

کدآگهی:A52

⚜️دپارتمان املاک ماد⚜️