تائید
فروش مسکونیآپارتمانگلسار182متر/دونبش غرق نور/3خواب/ برندمنطقه/نوساز

گلسار182متر/دونبش غرق نور/3خواب/ برندمنطقه/نوساز

1 هفته پیش در بلوار گیلان

متراژ
182
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏27,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨️ کاژه ، خانه امن شماست ✨️

✅️ 182 متر بدون ذره ای پرتی
✅️ 3 خواب
✅️ طبقه سوم
✅️ پارکینگ اختصاصی
✅️مستر
✅️مطبخ
✅️کلوزت

✔️ برای دریافت فایلهای متناسب با بودجه و شرایطتون با ما تماس بگیرین

محجوب