تائید
فروش مسکونیآپارتمانگلچین واحدهای لوکس منطقه / 280 متری 3 خواب مستر

گلچین واحدهای لوکس منطقه / 280 متری 3 خواب مستر

1 سال پیش در تهران

متراژ
280
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
98٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
350٬000٬000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
((صداقت، شفاف سازی و مشاوره معتبر ملکی ))
(( با رفتار کاملا حرفه ایی ))

**در کلکسیونی از فایلهای لوکس و رزومه دار مناطق 1 **

**در متراژ مختلف تا 1000 متری ویلا آپارتمانهای سبز و خاص**
**تک واحد یا مستغلات و آپارتمان یکجا فروش **

>

*** مشاور تخصصی خرید و فروش : صفدری ***
** دپارتمان املاک آلما vip **
* با 4 شعبه فعال *