ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
گنجیاب/320مترتریبلکس استخردار/شهرک مشجر/سندتکبرگ
گنجیاب/320مترتریبلکس استخردار/شهرک مشجر/سندتکبرگ
2 روز پیش در نور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
282
ساخت
1405
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
320 متر مربع
قیمت کل
18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
56,250,000 تومان
ویلای آناهید:
▫️320 m² زمین
▫️282 m² بنای مفید تریبلکس
▫️سند تک برگ تفکیکی با بنای احداثی
▫️پایان کار (منتظر واریز فیش)
▫️همکف: نشیمن اصلی ،سرویس ،اتاق میهمان ، آشپزخانه (گاز،سینک،هود،فر توکار ،کانترتاپ سرامیکی)
▫️طبقه اول:سه خواب(یک مستر) ،حمام مشترک، نشیمن دوم ،تراس کوچک
▫️طبقه دوم(شاه نشین): نشیمن بزرگ، مینی آشپزخانه(بار ،گاز، سینک،یخچال نوشیدنی) ،تراس بزرگ
▫️استخر بزرگ(10m×3/5m) حیاط پشتی ویلا، چهارفصل مجهز به سیستم تسویه و پمپ های ایتالیایی) ،موتورخانه دفنی ، آلاچیق کنار استخر
▫️سیستم سرمایش اسپلیت گرین و پاناسونیک،گرمایش شوفاژ
▫️واقع در شهرک مشجر با جاده عریض 8 متری
دودستگاه موجود
سلیاکتی
18 میلیارد
جهت مشاوره و بازدید تماس بگیرید
نگار شاهانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت