ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
گیشا 105 متر ویو ابدی پارک
گیشا 105 متر ویو ابدی پارک
3 روز پیش در گیشا (کوی نصر)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1390
قیمت کل
39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
371,428,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️یه زندگی رویایی از گیشا شروع میشه⚜️
❇️گیشا 105 متر خوش نقشه
❇️پنج طبقه دو واحدی
❇️طبقه دوم
❇️دو خوابه
❇️روبه آفتاب
❇️ویو ابدی و بدون مشرف پارک گفتگو
❇️15 ساله فول بازسازی
❇️فوق العاده خوش نقشه
❇️سند آماده انتقال
✳️قابل معاوضه با واحد شما
⚜️با افتخار همراه شما هستیم در خرید و فروش ملک شما ⚜️
✅میرنظام
✅املاک خانه سبز
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت