تائید
فروش مسکونیآپارتمانگیشا 131متر 3خواب (نوساز ویودار لوکس)

گیشا 131متر 3خواب (نوساز ویودار لوکس)

20 ساعت پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
131
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏78,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏595,419,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام روزی ده روزگار

✅متراژ : 131متر
✅5 طبقه 3 واحدی
✅طبقه واحد : 1،4،5
✅سن بنا : نوساز (کلید نخورده)
✅قیمت رهن کامل: 6٫000٫000٫000
✅فول امکانات:
✅ورودی از لابی مجلل
✅روف گاردن 4 فصل
✅پارکینگ باکس و اختصاصی
✅انباری عمیق و بزرگ (6متر)
✅پلان فوق العاده عالی + لاندری
✅ویو پارک گفتگو بدون مشرف

️مشاعات تمیز با مدیریت حرفه ای
️کابینت های نئوکلاسیک ترک
️کف پوش سنگ SLAB
️کابین اسانسور 8 نفره
️شیر الات KWC توی کار
️پنجره های تماما آلومینیوم
️ساخت سازنده به نام منطقه
️سرویس وال هنگ توی کار
️متریال داخلی و خارجی وارداتی

فروشنده واقعی
پرداختی خوب :تخفیف خوب
به قیمت ترین 3 خواب لوکس نوساز منطقه
فایلینگ کاملا شخصی
کارشناس شما : پوریا جعفری
املاک اشیان