تائید
فروش مسکونیآپارتمانگیشا 180 متر 3 خوابه * پارک گفتگو*

گیشا 180 متر 3 خوابه * پارک گفتگو*

2 هفته پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏72,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️املاک واحد ، پنجره ای رو به خانه دلخواه شما⚜️

❌️چنانچه قصد خرید، فروش و معاوضه دارید با ما در تماس باشید❌️

گیشا
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
✅️ 180 متر 3 خوابه نوساز
✅️ 2 پارکینگ سندی
✅️ بهترین لوکیشن زوج( نزدیک پارک)
✅️ 3 خواب بزرگ ( 1 خواب مستر)
✅️ ساختمان جنوبی
✅️ 000 همچنین چندین مورد مشابه000

❌️واحد 160 متری 12 ساله به قیمت❌️
❌️واحد 152 متری نوساز با مشاعات آبی❌️
❌️واحد 160 متری با دید ابدی❌️

➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
⚜️جهت بازدید و اطلاعات تکمیلی ؛ مازیار زینالی⚜️
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️