تائید
فروش مسکونیآپارتمانگیشا 61 متر بدون مشابه در منطقه

گیشا 61 متر بدون مشابه در منطقه

8 ساعت پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
61
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏426,229,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⭐️آپارتمان یک خواب و بی نظیر در گیشا⭐️

این واحد 61 متری یک خوابه، 10 ساله طبقه سوم ، با بهترین موقعیت در فرعی فرد گیشا، فرصتی استثنایی برای سکونت یا سرمایه گذاری است.

⚜️امکانات و ویژگی ها:
⚜️دارای کلیه امکانات
( پارکینگ انباری آسانسور و بالکن )
⚜️فول نوسازی شده
( متریال برند درجه یک )
⚜️موقعیت ملک جنوبی واحد شمالی رو به کوچه
⚜️نقشه عالی و بدون پرتی

✅قابلیت رهن تا 2 میلیارد تومان
✅مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت