تائید
فروش مسکونیآپارتمانیوسف آباد 188 متر تکواحدی

یوسف آباد 188 متر تکواحدی

2 هفته پیش در یوسف‌آباد

متراژ
188
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏52,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏276,595,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
ساختمان کم جمعیت

نقشه تفکیکی

نور شمال و جنوب

دو پارکینگ سندی

انباری خوب

امکان معاوضه با واحد حدود 110 متر در منطقه

در صورت نیاز به رهن دادن فروشنده واحد رو از خریدار رهن می کنند

همسایه ها فوق العاده

مشاور شما فرهنگ