تائید
فروش مسکونیآپارتمانیوسف آباد این سینا 185 متر کلید نخورده تک واحدی

یوسف آباد این سینا 185 متر کلید نخورده تک واحدی

2 روز پیش در یوسف‌آباد

متراژ
185
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏77,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏420,000,000 تومان
طبقه
1
وقت به خیر :

185 متر کلید نخورده ✨✨
4 سال ساخت ✨✨
از دو طرف نور✨✨
2 پارکینگ باکس✨✨
متریال برند✨✨
تاپ ترین لوکیشن منطقه✨✨
تخلیه آماده واگذاری ✨✨

لطفا بازدید با هماهنگی قبلی✨✨

مسکن بزرگ یوسف آباد (خسروی)♦️♦️
با 60 سال سابقه در منطقه ♦️♦️

ارادتمند : جانزاده در خدمت شما هستم ✨✨
برای خرید یا فروش هر نوع متراژی✨✨
در خدمتتان هستم ✨✨