تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگییک امتیاز کامل چشمه توتی

یک امتیاز کامل چشمه توتی

2 هفته پیش در هوا‌نوروز

قیمت کل
‏5,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,394,000 تومان
با درود و احترام
یک امتیاز کامل از
چهار امتیاز
متراژ کل پلاک 304 متر
76 متر یک سهم
پلاک بدون خاک دستی
خاک برداری ندارد
جهت زیر زمین
نزدیک به مجتمع های زیتون