تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهیک باب مغازه 18 متری و 6متر بالکن قانونی

یک باب مغازه 18 متری و 6متر بالکن قانونی

1 هفته پیش در امامزاده حسن(ع)

متراژ
18
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
بهترین جای امامزاده حسن از پله هنگام وارد شدن به طبقه اول دقیقا روبروی پله میباشد و دید فوق العاده دارد فضای جلوی مغازه باز میباشد مالیات ،بیمه ،عوارض کلا صفر میباشد پاساژ دارای همکف و 1طبقه میباشد مناسب کارهای خدماتی ،تجاری و تخصصی بسیار پاخور عالی مناسب مشاغل تخصصی و آینده دار و سرمایه گذاری بسیار عالی به مدت 40سال فعالیت تولیدی داشته و در اختیار یک نفر میباشد (توجه توجه قابل معاوضه میباشد)