تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهیک باب مغازه + خانه کلنگی (یکجا به فروش میرسد)

یک باب مغازه + خانه کلنگی (یکجا به فروش میرسد)

1 هفته پیش در جیحون

متراژ
106
ساخت
1371
اتاق
2
قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏396,226,000 تومان
توضیحات
ملک کلنگی با مغازه تجاری به فروش میرسد
مغازه جلوی ملک است و پشت ملک مسکونی است
مساحت کل ملک 106 متر
40 متر مغازه تجاری
2 تا زیر زمین یکی 35 متر یکی دیگه 40 متر که دومی مسکونی هست
2 تا واحد مسکونی هر کدوم حدود 60 متر
بر ملک 7 متر
دارای سند مالکیت و پایان کار
آدرس ملک خیابان هاشمی بین کارون و قصرالدشت