تائید
فروش مسکونیآپارتمانیک تیر و دونشان در پرند

یک تیر و دونشان در پرند

1 روز پیش در فاز 2

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
‏800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,272,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
8
به نام خدا

✔️توجه و زمانی که برای بازدید از این آگهی گذاشتید،بسیار ارزشمند است؛سپاس از شما
------------------------------
⚪مبلغ ذکر شده در آگهی نقدینگی شماست
⚪تمام مراحل استعلامات به عهده دپارتمان میباشد.
⚪بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل
------------------------------
⚫مشخصات واحد:
☑️110 متری،دوخواب تخت خور
☑️روبه آفتاب،سالن پرده خور
☑️سند معتبر
☑️پارکینگ مسقف
☑️طبقه دوم،کم واحد
☑️اتاق خوابهای نورگیر و تخت خور
☑️آشپزخانه مربع با کابینت خور عالی

❗ملک واقع در پرند فاز 7 میباشد،جهت اطلاع رسانی❗

⚪️دپارتمان بزرگ اعتبار با ایجاد شرایط ویژه برای خرید از مشتریان واقعی حمایت میکند.
⚪️جهت اطلاعات بیشتر از واحد و مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.
⚪️در کنار تیم حرفه ای املاک اعتبار معامله ای امن داشته باشید.
------------------------------
⚪️کارشناس امور ملکی شما:آقای یدالهی