تائید
فروش مسکونیآپارتمانیک دستگاه مجتمع 8واحدی یکجا فروشی

یک دستگاه مجتمع 8واحدی یکجا فروشی

1 هفته پیش در گیلاوند

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏166,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,040,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک 211
⚜️یک دستگاه مجتمع مسکونی آپارتمانی
دارای زمینی به متراژ 560متر مربع
⚜️4طبقه 8واحدی ،نوساز و کلید نخورده
⚜️هر واحد حدود 160مترمربع ،سه خواب
⚜️واحدها آماده تحویل
قیمت کلی متری 130تومان
✅آدرس ما گیلاوند ،جنب بانک صادرات ،املاک 211