تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگییک سهم زمین دونبش 12 و 12 غدیرشهر

یک سهم زمین دونبش 12 و 12 غدیرشهر

1 سال پیش در زاهدان

قیمت کل
210٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬372٬000 تومان
⤵️ دپارتمان و مشاور املاک کامران ↘️
❌با مدیریت اقای کامران حمیدی ❌

ادرس املاک=غدیرشهر حاشیه بلوار ولایت جنب مجتمع مسکونی شهید معمار ↘️
ساعت مراجعه حضوری =4بعدظهر الی 8شب
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
↩️توضیحات

⏮️متراژ کل زمین = 153 متر
⏮️دونبش خیابان 12 و 12
⏮️زمین درسه طبقه ساخته خواهد شد
⏮️سهم یک طبقه. بفروش میرسد
⏮️
⏮️دو دانگ از شش دانگ
⏮️زمین غدیرشهر روبرو منازل سپاه
اب برق گاز منطقه وصل

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

با املاک کامران کامروایی را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد ..با مدیریت کامران حمیدی و کارگروه متخصصان مسکن در غرب زاهدان️‍️