تائید
فروش مسکونیخانه و ویلایک طبقه روی پیلوت/ 140متر/ سه خواب/ فول/ باغ نو

یک طبقه روی پیلوت/ 140متر/ سه خواب/ فول/ باغ نو

2 روز پیش در خرم آباد

متراژ
290
ساخت
1401
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
140 متر مربع
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,428,000 تومان
⚜️⚜️⚜️دفتر مشاورین املاک نوین⚜️⚜️⚜️

ویلای 290 متری با طراحی مدرن و سازه بتنی (13 ستون)
3 خواب بزرگ با کمد دیواری
اماده ساخت طبقه بالاتر
آشپزخانه مجهز به کابینت ممبران
استخر 70 متری با موتورخانه و محوطه سازی
4 پارکینگ اختصاصی + سوئیت مجزا

✨ امکانات:

• پنجره های دوجداره
•کاغذ دیواری و رنگ امیزی
• درب ضد سرقت ترک
• کرکره برقی
• پکیج لورچ با 7 رادیاتور پرقدرت
• کولر آبی 7500 + کولر گازی جنرال

سند تک برگ | موقعیت عالی و روبه رشد

⚜️فایل های متنوع با بودجه و سلیقه شما قابل ارائه می باشد ⚜️
-------------------------------------------------------------
☎️برای مشاوره و اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید ☎️

ملک خود را در هر نقطه از شهر برای خرید فروش رهن و اجاره به ما بسپارید

------------------------------------------------------------
مشاورین املاک نوین

〽️مدیریت:مهندس اسماعیل علیزاده〽️

〽️مشاور شما:آقای خادمی〽️