تائید
فروش مسکونیآپارتمانیک واحد اپارتمان 50 متر

یک واحد اپارتمان 50 متر

1 روز پیش در ملایر

متراژ
50
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,400,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
یک واحد اپارتمان 50 متر طبقه اول
بدون اسانسور پارکینگ
پذیرایی اشپزخانه اتاق خواب حمام دستشویی
کولر ابی ابگرمکن زمینی
کاغذ دیواری کمد دیواری
حیاط خلوت دارد
وام دارد
سند تک برگ عرصه عیان