تائید
فروش مسکونیآپارتمانیک واحد اپارتمان/85متری/دوخواب/ط3/محدوده غفوری

یک واحد اپارتمان/85متری/دوخواب/ط3/محدوده غفوری

1 روز پیش در شهرک امام هادی

متراژ
85
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,411,000 تومان
طبقه
3
وَاَوْفُوا الْکَیْلَ وَالْمِیزَانَ بِالْقِسْط
               «در معامله، عدالت را رعایت کنید»
                    《{فروش فوری》}
**محدوده حشمتی: غفوری
▫️▪️کل زمین90
▫️▪️ منزل اپارتمان تمیز و خوش نقشه
▫️▪️زیربنا85متر
▫️▪️طبقه سوم
▫️▪️تراس
▫️▪️اشپزخانه کابینت mdf
▫️▪️امتیازات مستقل
▫️▪️دو خواب
▫️▪️حاشیه ملک5
▫️▪️خوش نقشه
▫️▪️نماآجر
▫️▪️نورگیرعالی
▫️▪سرمایش:کولرابی
▫️▪️گرمایش:بخاری
▫️▪️کف سرامیک

▫️▪️تخفیف پایه قولنامه▫️▪️

قیمت: 2/840/000/000تومان

قابلیت رهن تا200تومن

فقط تماس بگیر تا مناسب ترین گزینه رو برات جور کنیم
  مشاور شما , شیروانی

«زندگی راحت با انتخاب درست»

اگر مالک هستید؛
ملکتون رو برای فروش، رهن یا اجاره به ما بسپارید.
از صفر تا صد آگهی تا معامله نهایی رو ما انجام می دیم – بدون هزینه برای شما!
املاک و مسکن موسوی