تائید
فروش مسکونیخانه و ویلایک ویلای ناب و لوکس 175 متر

یک ویلای ناب و لوکس 175 متر

1 هفته پیش در چاف و چمخاله

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
175
قیمت کل
‏6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,428,000 تومان
بخاری
یک ویلا با لوکیشن ناب نوساز و خوش قیمت بدون هیچ هزینه اضافی آماده برای سرمایه گذاری و یا استفاده شخصی
زمینی با متراژ 175 متر 100 متر بنا
دو خواب
نور عالی نوساز خوش قیمت مهندسی ساز
✅با سند تک برگ و اسناد و مدارک کامل قابل استعلام
✨️واقع در شهر زیبای چاف خیابان شهید سادات کیایی
⭐️به ارزش 5 میلیارد و 900
برای اطلاع از نمونه های مشابه با املاک کاسپین در ارتباط باشید
مشاور خانم صبوری
کد312