تائید
فروش مسکونیآپارتمانیکخوابه 64متر با انباری زیر بلوک/معاوضه با 2خوابه

یکخوابه 64متر با انباری زیر بلوک/معاوضه با 2خوابه

1 روز پیش در اکباتان

متراژ
64
ساخت
1377
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏19,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏309,375,000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
12
⚜️بهترین انتخاب جهت سکونت و سرمایه گذاری⚜️

⭕️ معاوضه با دو خوابه “ کوی بیمه ” ⭕️

◇ یکخوابه
◇ 64 متری
◇ انباری زیربلوک ✅
◇ ویو جاده سلامت
◇ بازسازی شده
◇ مبلغ 1/200/000 در رهن مستاجر
_______________________________
//// آگهی مشابه موجود است \\\\

اکباتان
یکخوابه _ بازسازی شده
پارکینگ روباز سندی✅
قیمت : 20 ت⭐️
_________________________
اکباتان
سه خوابه _ دوطرف دید (دوبلکس)
قیمت : 32/500 ت⭐️
_________________________
اکباتان
دو خوابه _ دوطرف دید
قیمت : 27 ت⭐️
_________________________
⚜⚜⚜الماس اکباتان⚜⚜⚜

کارشناس امور ملکی شما تاجیک