تائید
فروش مسکونیآپارتمان1 خواب 58 متری مهرگان

1 خواب 58 متری مهرگان

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
58
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
17٬300٬000 تومان
قیمت هر متر
298٬000 تومان
طبقه
همکف
⚜️گروه کارشناسان تخصصی ملکی گوهران⚜️

مشخصات ملک : 1 خواب 58 متری اسپیلت کابینت mdf گاز و هود
لوکیشن : خیابان دانشگاه
پارکینگ : مشاع جادار
نما و مشاعات : رومی
جنس کف واحد : سرامیک
سند : تک برگ ازاد
قابلیت : رهن تا 300 وام تا 800
توضیحات تکمیلی : با 630 میلیون نقدینگی خانه دار شوید

قیمت بسیار منعطف و قابل مذاکره
_________________________
ساعات ☎️ با ما :
شیفت صبح : 9 الی 13
شیفت عصر : 17 الی 22
_________________________
تماس ⏪️ بازدید ⏪️ مقایسه ⏪️ خرید
کارشناس فروش جهت هماهنگی و بازدید : الماسی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن گوهران

ملک شما الویت ماست ، اعتماد شما سرمایه ی ماست ...