تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر 2 خواب شمال ستارخان کلید نخورده

100 متر 2 خواب شمال ستارخان کلید نخورده

2 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1402
قیمت کل
13٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
133٬500٬000 تومان
طبقه
5
به نام خداوند بخشنده و مهربان

سلام خدمت خریداران گرامی
ساختمانی لوکس با متریال منطقه 1
لابی و مشاعات بینظیر
آپارتمان 100 متری 2 خوابه
سالن پرده خور با آشپزخانه موازی
بالکن 3 متری قابل چیدمان
2 خواب سوپر سایز

پنجره های قدی بزرگ برای جذب نوری فوق العاده

واحد نوساز و کلید نخورده
مشاور شما
هویار نورنژاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سران ستارخان

با ما بهترین سرمایه گذاری ملکی را تجربه خواهید کرد