تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه100 متر تجاری/سند آماده/حاشیه/اول رحمانیه/سرنبش

100 متر تجاری/سند آماده/حاشیه/اول رحمانیه/سرنبش

2 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
18٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
183٬000٬000 تومان
به نام خدا

100 متر تجاری دائم
حاشیه اول رحمانیه
سر دونبش
کنار خلیج فارس
بهترین لوکیشن
سند آماده انتقال

قابلیت رهن و اجاره یک تومن با 40 میلیون اجاره
تهاتر با زمین یا آپارتمان یا خودرو

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

الهیه 14
مسکن رویال
شربتیان