تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر دو خواب خیابان سپند کلید نخورده

100 متر دو خواب خیابان سپند کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
19٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
195٬500٬000 تومان
طبقه
2
بالکن
دارد
جهت ساختمان
جنوبی
آپارتمان 100 متری دو خواب
آجودانیه - سپند

نورگیر مستقیم جنوب
ویو دار
نوساز کلید نخورده
پارکینگ/آسانسور/ انباری
ورودی لابی
و...

این قیمت تا پایان هفته ی اول تیر ماه ثابت میباشد

فقط تماس حاصل فرمایید
⚜بزرگمهر⚜