تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر/رحمانیه/کلید نخورده/دسترسی

100 متر/رحمانیه/کلید نخورده/دسترسی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1402
قیمت کل
3٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
بنام رزاق بی نیاز

♨️فقط یک تماس تا خونه ایده آل خود فاصله دارید♨️

به معنای واقعی یک خونه همه چی تموم

◀️بخش کوچکی از امکانات این سازه :

✍️100 متر مفید بدون پرتی
✍️حاشیه خیابان اصلی
✍️نورگیر و چشم انداز رویایی
✍️پذیرایی و هر دوخواب غرق نور
✍️دسترسی بسیار نزدیک به بازار محله
✍️دسترسی عالی به اتوبان های اصلی
✍️لوکیشنی منحصر به فرد مخصوص خاص پسندان
✍️نقشه و اجرا توسط تیم مهندسی آرشیتکت حرفه ای
✍️سالن مربع مناسب هر نوع چیدمانی
✍️اتاق ها بسیار بزرگ با فضای چیدمان تخت کینگ سایز
✍️پنجره ها تمام قدی رو به حاشیه اصلی
✍️متریال استفاده شده گلچینی از برترین برندهای دنیا
✍️پلان بی نقص و خوش چیدمان
✍️آشپزخانه بزرگ تا سقف کابینت نئو کلاسیک
✍️کارشناسی شده زیر قیمت منطقه
✍️از همه مهمتر مالک فروشنده واقعی و منعطف
✍️توضیحات تکمیلی این واحد ارزنده در تماس گرم شما مشتریان ارجمند
پاسخگویی 24 ساعته

‼️واحد شما را بصورت نقدی خریداریم‼️

⚜️نشانی ما : تقاطع چهارراه سجادیه و رحمانیه، املاک صالحی - طوسی

⚜️محمدی نژاد هستم مشاور ارشد شما در امور ملکی