تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر رو به نما / کلید نخورده / فاز 2 اندیشه

100 متر رو به نما / کلید نخورده / فاز 2 اندیشه

1 سال پیش در کرج

متراژ
100
ساخت
1402
قیمت کل
3٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬900٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✳️به نام خدا
✳️مشاور امور ملکی آقای یاسین قنبری

⭕️قیمت درج شده در آگهی نقدینگی مرود نیاز میباشد⭕️

⭕️فرصت ها منتطر تصمیمات ما نمی مانند
پس هر چه سریع تر تو بهترین تایم سرمایه گذاری روی ملک ، خرید خود را انجام دهید⭕️

فایل فروش

مشخصات ملک⬅️

100 متر خوش نقشه

===================================

⚜️تایم تماس : 10 صبح تا 10 شب⚜️

⚜️سایت مسکن آرتا⚜️

(با قویترین و بروزترین فایلینگ منطقه)