تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر * شیک و مجلل * الهیه * نزدیک به میثاق

100 متر * شیک و مجلل * الهیه * نزدیک به میثاق

1 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
3٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬900٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚡مسکن مجلل⚡
                        رحمانیه 5

 
❇آپارتمان  2 خوابه و 3 خوابه با هر متراژ و مبلغ خرید ❇

                      ⛔همکاری نداریم ⛔

▪️◾◼  ⬛ مشاور حقوقی شما : رخشانی ⬛ ◼◾▪️

⚜⚜ از مجیدیه تا امیریه
⚜⚜از محمدیه تا مهدیه

✅️موقعیتی استثنایی وبینظیر در منطقه:

▫️نقشه خورجینی وبدون هیچگونه پرتی
▫️متریال بروز مطابق استانداردهای روز اروپا
▫️سازه ای مستحکم
▫️نزدیک به تمام مراکز خرید
▫️نزدیک به شاهراههای اصلی الهیه و بولوار میثاق
▫️کابینت انزو ایتالیا
▫️شیرآلات اهرمی درجه یک
▫️پنجره ها تمام قدی با رعایت مبحث19 درساخت وساز

️✔بازدید کلید موجود️_با وسیله شخصی

✅مشاور حقوقی وامین شما:

رخشانی **** _ *** _ ****