تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر/ علوی میدان امام / تکواحدی شیک

100 متر/ علوی میدان امام / تکواحدی شیک

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
100
ساخت
1395
قیمت کل
3٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬700٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❌ این واحد افرادی مناسب هست که به ارامش خود اهمیت میدند چون کلن 5واحدتک واحدی هست_ در بازه زمانی خیلی محدود این قیمت به فروش میرسد❌

اسانسور و راه پله ها مناسب

پذیرایی بسیار شیک قابل چیدمان بالا بدون حتی یک متر فضای مرده

اشپزخانه با کابینت هایگلاس و فول امکانات

در منطقه ارام با سطح فرهنگی بالا و خیلی نزدیک به خیابان اصلی علوی

و در طبقه سوم که بسیار کم سرصدا و سکوت هست واقع شده

❌فروشنده واقعی و قیمت کارشناسی شده❌

کارشناس : یاوریان _مدیریت : شاهیوند _ ادرس املاک : تمدن سه شرقی