تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی1000 متر زمین کامل مسکونی شاندرمن اولم زیبا

1000 متر زمین کامل مسکونی شاندرمن اولم زیبا

1 سال پیش در شاندرمن

قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬300٬000 تومان
املاک ماواسازه
با درود
1000 متر زمین کامل مسکونی
قابلیت تفکیک به 3 پلاک
مدارک نسق ، مستثنیات و استعلامات بروز
واقع در شاندرمن روستای کوهپایه ای اولم
فاصله تا ییلاقات و دریا 20 دقیقه
برای اطلاعات بیشتر و بازدید این ملک یا ملکهای مشابه با ما تماس حاصل فرمایید./قبول پیمانکاری ساخت ویلا یا آپارتمان از پی تا بام به همراه اخذ کلیه مجوزهای قانونی
نشانی دفتر:ماسال_بلوار دادگستری _قبل از میدان هلی کوپتر _روبروی خدمات شهری ماسال_دفتر املاک ماوا سازه