تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی1000 متر ساحلی مسکونی هچیرود مازندران

1000 متر ساحلی مسکونی هچیرود مازندران

3 روز پیش در هچیرود

قیمت کل
‏170,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
درود درود
فروش قواره خاص ساحلی ب متراژ 1000 متر
در تاپترین لوکیشن منطقه برند هچیرود نمک آبرود
جاده ب ساحل
همراه با 140 متر ویلا مسکونی بازسازی شده
نکته مهم ؛ کاربری مسکونی این ملک
قابلیت ساخت برج آپارتمان تا 12 طبقه رو پیلوت
طبق دستور نقشه شهرداری مربوطه
لوکیشن ساحل بی نظیر و پاک بدون مشرف و پلاژ
بر 16 متر
مستطیل
سند ششدانگ شاهنشاهی تک برگ سبز
موقعیت ارزنده و بی نظیر جهت سرمایه گذاری و ساخت در منطقه بی نظیر هچیرود
جهت مشاوره و راهنمایی هرچه بهتر با بنده در تماس باشید
آرش علیجانی مشاور تخصصی املاک و مستغلات
املاک هور ، دریاگوشه
مرجع اصلی مشارکت و فروش پلاک های خاص