ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
100متر/دوکله آفتابگیر/تاپ لوکیشن/فول بازسازی
100متر/دوکله آفتابگیر/تاپ لوکیشن/فول بازسازی
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
98
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬061٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام یگانه معمار هستی
⚜️98 متر واحد مسکونی فول بازسازی شده
⚜️فروش ملک زیر قیمت منطقه
⚜️یکی از بهترین کوچه های خیابان بهار با دسرسی فوق العاده
⚜️ساختمان با اصالت با همسایگان محترم
⚜️پارکینگ مشاء انباری سندی
⚜️طبقه اول با پله های کم
⚜️واحد فول بازسازی شده
⚜️پلان بینظیر بدون پرتی
⚜️کف پارکت چوب
⚜️پذیرایی پرده خور و قابل چیدمان 2 دست مبل
⚜️آشپزخانه کاربردی با کابینت های mdf تمیز
⚜️دو خواب فول کمد دیواری و غرق در نور
⚜️بالکن
⚜️سرویس ایرانی و فرنگی
⚜️سند تک برگ
⚜️مالک منعطف و فروشنده واقعی
⚜️تخفیف پای معامله
__________________________________________
✅️کردی مشاور و امین شما در امور ملکی
✅️تخصصی منطقه بهار
هلدینگ بزرگ مسکن آران
داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
✅ ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)
✅ ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت