تائید
فروش مسکونیآپارتمان100متر،طبقه اول،ایثارگران،شفا،هدایت

100متر،طبقه اول،ایثارگران،شفا،هدایت

2 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬900٬000 تومان
طبقه
1
100متر بسیار شیک و تمیز صفر
مجموعه فاقد پارکینگ
طبقه اول رو همکف
8متر حاشیه
دو خواب
کف سرامیک
کابینت mdf
گاز رو میزی
هود لمسی
کمد دیواری
کوچه خوب 10متری خوش چیدمان
،قولنامه هولگرام دار
بیش از بیست سال سابقه کاری
املاک نیلی(بین محجوب 5و 7)
مشاور شما: خانم دانیال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سراسری نیلی عامری

التماس به خدا جرات است گر برآورده شود رحمت است گر برآورده نشود حکمت است التماس به انسان خفت است گر برآورده شود منت است گر برآورده نشود ذلت است