ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
100متر/فول/سرمایه گذاری/امروز فروش/فردوس
100متر/فول/سرمایه گذاری/امروز فروش/فردوس
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
﷽
#بلوارفردوس_غرب
فروش فوری_زیرقیمت منطقه_فقط همین امروز
با پرداختی خوب
❌ حداقل متری 10 میلیون زیرقیمت ❌
100متر:شامل 15متر پاسیو_دیزاین شده
طبقه اول با پارکینگ و انباری سندی(بدون مزاحم)
کم واحد_نما سنگ_دیزاین شده
سند شخصی تک برگ
تخلیه؛
مالک شدیدا پول لازم/برای ارسال عکسها و بازدید واحد تماس بگیرید سر واحد هستیم
(اولویت ما فروش به خریدار مصرف کننده)
(املاک بارمان)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت