تائید
فروش مسکونیآپارتمان100متر فول واقع در نیلوفر دوم

100متر فول واقع در نیلوفر دوم

1 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1383
قیمت کل
97٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
970٬000٬000 تومان
طبقه
3
جوان هستم مشاور و همراه شما
به صورت رایگان مشاوره میدم و اگاهتون میکنم نگران هیچی نباشید ✅

فروش به دلیل مهاجرت !!!!

✅عکس ها متعلق به واحد میباشد ✅

بهترین لوکیشن بلوار تعاون

✅نیلوفر دوم ✅

100 متر 2 خواب بزرگ با کمد دیواری های بزرگ
70 متر سالن مربع و بدون پرتی و قابل چیدمان
آشپزخانه بزرگ و دلباز

ساختمان رو پا نما گرانیت مشاعات تراورتن

بازسازی و دیزاین شده بدون یک ریال هزینه

حداقل متری 10 میلیون تومان زیر قیمت عرف بازار

مالک فروشنده واقعی و منعطف

تخلیه --- سند تک برگ

اولویت با اولین بازدید کننده ✅

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید