ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
100مترشرق پارس/واحدجلو/پارکینگ سندی/بازسازی/تخلیه
100مترشرق پارس/واحدجلو/پارکینگ سندی/بازسازی/تخلیه
1 سال پیش در اهواز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1388
قیمت کل
3٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬900٬000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⚜️ مشاورین املاک باما ⚜️
⚜️ آدرس شعبه اصلی : کیان آباد بین 2 و 3 غربی ⚜️
《 کارشناس و سرپرست فروش : امیر چهارلنگ 》
پیشنهادی از جنس طلا برای شما قبل از افزایش مجدد
قیمت ملک در منطقه ✔️
از آخرین موارد با این امکانات ✔️
موقعیت ملک در بهترین و عریض ترین خیابان
شرقی کیانپارس با دسترسی راحت به تمامی مراکز خرید و رفاهی منطقه ⚡️
پارکینگ قید شده در سند ⚡️ ملک تخلیه
واحد جلو با نورگیری فوق العاده و تراس سرتاسری ⚡️
پذیرایی مربع با قابلیت چند نوع چینش متفاوت ♻️
آشپزخانه فول کابینت Highgloos کد بانو پسند ♻️
کلید نزد مشاور املاک ♦️
برای اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید .....
قابلیت رهن : 700 میلیون ...
قابلیت گرفتن وام مسکن : 800 میلیون ...
موارد مشابه در کیانپارس،کیان آباد موجود نمیباشد⭕️
《 کارشناس و سرپرست فروش : امیر چهارلنگ 》
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
امیر چهارلنگ
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت