ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
100مترقدرالسهم دارمنطقه1جهت سرمایه گذاران2
100مترقدرالسهم دارمنطقه1جهت سرمایه گذاران2
1 هفته پیش در کامرانیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
26,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
265,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅️فایل1
✅️100متر
✅️2خواب
✅️طبقه1
✅️4طبقه2واحدی
✅️پارکینگ بالکن انباری
✅️دسترسی عالی به بزرگراه/مراکز خرید،تفریحی
✅️فی28
✅️قیطریه ک محمودیان
✅️فایل2
✅️ازگل ک طلوعی
✅️62متر1خواب
✅️نوساز
✅️طبقه1
✅️تکواحدی
✅️انباری12متری
✅️فی17
✅️فایل3
✅️قیطریه ک خراسانی ک علمیه
✅️100متر2خواب
✅️نوساز
✅️فول
✅️5طبقه2واحدی
✅️طبقه2
✅️فی33
✅️فایل4
✅️چیذر خ بهمن پور
✅️85متر2خواب
✅️طبقه3
✅️تکواحدی
✅️نوساز
✅️فول
✅️فی30
✅️فایل5
✅️قیطریه ک شیروانی
✅️138متر2خواب
✅️طبقه5
✅️3سال
✅️5طبقه2واحدی
✅️فول
✅️فی40
✅️فایل6
✅️قیطریه ک شیروانی
✅️202متر4خواب
✅️طبقه4
✅️تکواحدی
✅️27سال
✅️امکانات ندارد قدرالسهم دارد
✅️4طبقه تکواحدی
✅️فی33
✅️فایل7
✅️اندرزگو خ صاحبی
✅️قدرالسهم دارد
✅️152متر3خواب
✅️طبقه1
✅️27سال
✅️پارکینگ انباری بالکن
✅️3طبقه تکواحدی
✅️فی45
✅️فایل8
✅️قیطریه ک قلندری شمالی ک سپهر
✅️100متر2خواب
✅️طبقه3
✅️3طبقه2واحدی
✅️پارکینگ انباری بالکن
✅️27سال
✅️فی27
✅️معرفی موارد مشابه متناسب با بودجه و سلیقه شما عزیزان
✅️عقد تمامی قراردادها زیر نظر وکلایی مجرب پایه یک دادگستری
✅️ ارسلان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.