تائید
فروش مسکونیآپارتمان101 متر /هشتگرد جدید(مهستان)

101 متر /هشتگرد جدید(مهستان)

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
101
ساخت
1403
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬425٬000 تومان
طبقه
4
املاک آوین

وقت بخیر

101 متر
طبقه 4
2خواب
مدارک کامل
واحد خام
واحد خوش نقشه بدون پرتی
نورگیر عالی
سند پنج برگی (قابل استعلام از شرکت عمران )

دسترسی راحت به مراکز رفاهی و تجاری و درمانی و آموزشی
بهترین گزینه برای سرمایه گذاری با سود دهی بالا
از زمان بازدید تا عقد قرار داد و تحویل کلید همراه شما هستیم
لطفا جهت اطلاعات بیشتر و بازدیدهمین حالا تماس بگیرید
فایل های مختلف با بودجه شما موجود میباشد
بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل

مشاور شما اسدی

          املاک آوین